Młodopolska uczta!

Plac Trzech Krzyży 3, warszawa

restauracja chrzciny warszawa

Niekończąca się uczta dla zmysłów w kameralnej restauracji Magdy Gessler.

Warszawa i inne miasta wciąż zaskakują tym, jak rzadko można spotkać gęsinę w restauracjach. A przecież dawniej to szlachetne mięso było powszechne i trafiało na stoły przy każdym uroczystym obiedzie.

Dziś trudniej ją kupić, szczególnie, jeśli szukamy mięsa naprawdę dobrej jakości. Dlatego zwłaszcza teraz warto spróbować gęsiny w restauracji w Warszawie.

Najlepiej w takiej, która daje pewność co do jakości i jest firmowana przez słynną Magdę Gessler.

Czy potrzeba więcej argumentów?

"Wspaniała restauracja na specjalne okazje. Z mężem świętowaliśmy w AleGlorii naszą 15 rocznicę ślubu i nie mogliśmy wybrać bardziej romantycznego miejsca. AleGlorię mieliśmy na wyłączność przez całą pierwszą godzinę i dzięki temu przemili panowie z obsługi zadbali o nasze zachcianki. Potrawy i koktajle były przepyszne, wystrój uroczy, obsługa wspaniała… a pigwówka na koniec… Oh là là.”

Agnieszka Madej
Yellow star rating imageYellow star rating imageYellow star rating imageYellow star rating imageYellow star rating image

"Organizowaliśmy w AleGlorii przyjęcie weselne, jesteśmy BARDZO zadowoleni.
Profesjonalna i super przyjazna obsługa. Jedzenie bardzo smaczne, tort poezja.
Współpraca z Panem Cezarym na najwyższym poziomie. Polecam to miejsce z całego serca!!!”

Aleksandra
Yellow star rating imageYellow star rating imageYellow star rating imageYellow star rating imageYellow star rating image

"Miejsce, którym można się zachwycić. Nie jestem tutaj pierwszy raz, ale zawsze mnie czaruje magia wnętrz. Dania piękne podane, bardzo smaczne. Ceny nie są niskie, ale jakość satysfakcjonuje..... Bardzo interesująca karta win. Polecam”

Martina Jackowicz-Bochenek
Yellow star rating imageYellow star rating imageYellow star rating imageYellow star rating imageYellow star rating image

Młodopolska uczta!

Charakterystyczny dla Młodej Polski klimat dotyczy nie tylko kuchni, ale także aranżacji wnętrza eleganckiej restauracji w Warszawie.

Ta wypełniona bielą i czerwienią przestrzeń, w której można odnaleźć liczne nawiązania do sztuki, filozofii oraz kultury biesiadowania tamtego okresu.

Ciepła, sprzyjająca odprężeniu atmosfera jest zasługą niezwykłego wystroju, wzbogaconego o koronki i truskawki.

Nasza kameralna restauracja w Warszawie urzeka kreatywnym podejściem do polskiej, kulinarnej tradycji i oczarowuje bogactwem.

Tutaj każdy powód do świętowania jest dobry, a celebrowaniu nigdy nie ma końca.

Zakochaj się w AleGloria i celebruj z nami ważne chwile!

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Oops! Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą i promocjami!

Instagram